فروشگاه تحقیق و پاورپوینت تاپ مقاله منبع یادگیری سئو شما

اطلاعیه فروشگاه

ا توجه : هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید توجه : هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید

تحقیق در مورد شناخت و تحليل عرف هاي مطبوعاتي از طريق گفت و گو

تحقیق در مورد شناخت و تحليل عرف هاي مطبوعاتي از طريق گفت و گو

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 12 صفحه

 قسمتی از متن .doc : 

بدين منظور از «هفت خوان» گذشتم تا موفق به ملاقات دکتر معتمد نژاد, که پدر روزنامه نگاري ايران, لقب گرفته اند, شدم. اما متاسفانه بعد از طرح موضوع بحث, ايشان بدون عنايت به يک هفته انتظار براي گفت و گويي که از قبل هماهنگي و برنامه ريزي شده بود فرمودند : " اخلاق حرفه اي روزنامه نگاري را نوشته ام و به آقاي بهرامي پور, مدير مرکز رسانه ها داده ام مي توانيد از ايشان بگيريد.

همين !! هفت روز تلاش و برنامه ريزي عقيم ماند.

بنابراين براي يافتن « قانون هاي نا نوشته مطبوعاتي» از نشريات محل کار و زندگي خود «کرج» شروع کردم.

در حين تحقيق بيشتر با مشکلات نشريات محلي روبه رو شدم تا عرف هاي مطبوعاتي. مشکلات و مسائلي که در صورت تداوم, به مرور زمان جايي را در تحريريه هاي مطبوعات اشغال خواهند کرد و به صورت رسمي ناخوشايند و عرفي ناپسند جلوه گر خواهند شد. (البته اگر تا به حال به عنوان رسم پذيرفته نشده باشند.)

حاصل تحقيق به دو بخش 1- عرف هاي مطبوعاتي     2- مشکلات نشريه هاي محلي تفکيک شده است.

 

نشريات مورد تحقيق :

1- روزنامه عزت                                          

2- هفته نامه پيام گستر

3- هفته نامه رايزن جوان

4- ويژه نامه ي روزنامه اسرار

5- ويژه نامه ي روزنامه کار و کارگر

6- انجمن صنفي روزنامه نگاران کرج

1- عرف هاي رايج مطبوعاتي               

صرف نظر از ساعات کار که در بعضي نشريات حضور فيزيکي خبرنگار و در برخي نيز کيفيت کار مد نظر است. مسائل ديگري نيز در نشريات و تحريريه هاي مختلف وجود دارد.

يکي از اين موارد ميزان آشنايي يک روزنامه نگار و شخص مطبوعاتي با زبان و ادبيات مرسوم است. ادبيات رايج روزنامه نگاري. جايي نوشته نشده است که يک طراح يا صفحه بند بايد تخصصي در شناخت زبان و ادبيات داشته باشند ولي در عمل مي بينيم که اگر يک طراح و صفحه بند با نگارش, زبان و ادبيات آشنايي نداشته باشد چه بسا مشکلات و کاستي هايي به وجود بيايد و قابل پذيرش نيست. بنابراين در مطبوعات سعي بر اين است که کادر فني دستي هم در نگارش داشته, با زبان و ادبيات آشنا باشند. آنچه امروز به عنوان عرف در مطبوعات بسيار ديده مي شود اين است که کادر فني, ناظر چاپ, مدير اجرايي نيز مختصر دست به قلمي هم دارند و حتي گاهي مطلب مي نويسند و در تحريريه نيز تائييد شده و چاپ مي شود.

مورد ديگر اين است که اگر در نشريه اي سردبير يا دبير تحريريه بخواهند از نظر اقتصادي وضع نشريه را بهبود بخشند, سعي مي کنند همکاران غير تحريريه اي را نيز به نوشتن يا تهيه گزارش و مصاحبه و گفت و گو ترغيب و تشويق کنند. شايد همين امر موجب مي شود که سردبير  از مسئول پذيرش آگهي نيز استفاده کند. هر چند اين مسئله با بخش حرفه اي نشريه همخوان نيست و حتي ممکن است به آن ضربه بزند ولي اين مسئله به عنوان يک عرف به چشم مي خورد.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file119_1740973_3223.zip20.5k

دانلود دیوان کامل مختومقلی فراغی (+دکلمه)

دانلود دیوان کامل مختومقلی فراغی (+دکلمه) دیوان کامل اشعار مختومقلی فراغی شاعر بزرگ ترکمن هرملتی مقتدایی دارد که نمودگار آرزوها و آمال آن ملت است . درکلمات او به جستجوی ارزشهای والا و انسانی می پردازد سخنانش ضرب المثل می شود و حرکات و سکناتش درس آموز و عبرت انگیز دریکی از روستاهای مرزی ایران درترکمن صحرا مردی خفته است که همه ی آرزوها و آمال قوم ترکمن باخاطره ی او و سروده های او عجین شده است این مرد مختومقلی فراغی شاعر شوریده ی ترکمن است ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان